Svatební fotograf a nafocení svatby

   Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů ve Vašem životě, svatební fotograf je pak ten, kdo by měl tento den zachytit co nejlépe. Fotografování svatby musí splňovat několik důležitých bodů tak, aby i po letech byl pro Vás pohled na povedené svatební fotografie příjemným oživením atmosféry a vzpomínek na svatební den. Proto výběru svatebního fotografa věnujte velkou pozornost.

   Se svatebním fotografem je dobré se setkat dříve, než na svatbě. Pro mě je samozřejmostí domluvit si osobní schůzku, kde si navzájem sdělíme své představy o fotografování svatby. Při osobním setkání Vám také ukáži svatební album s fotografiemi, aby jste získali představu o mých schopnostech.

    Svatební fotograf musí disponovat profesionální technikou - při obřadu je nutné umět se vypořádat s několika úskalími. Nedostatek světla je potřeba řešit profesionálními objektivy s vysokou světelností a výkonným bleskem. Nedostatek prostoru zase širokoúhlými objektivy. Fotografování svatby kompaktním fotoaparátem nebo ultrazoomem končí zašuměnými a rozmazanými fotografiemi, které třeba ani nezabírají celou scénu. Nekažte si proto vzpomínky na svatební den nekvalitními fotografiemi. Sám používám digitální zrcadlovky Canon s výměnnými objektivy v rozsahu od širokoúhlých až po telezoomy s výbornou světelností, doplněné o nejvýkonnější blesk firmy Canon. 

   Nabídnout Vám mohu nejen fotografování svatebního obřadu, ale klidně i nafocení celého svatebního dne od příprav až po slavnostní hostinu, případně svatební párty, vše záleží pouze na Vašich požadavcích. Svatební hostinu je v případě domluvy možné oživit i promítáním svatebních fotografií nafocených během obřadu.

   Fotografování svatby je pouze první krok, aby svatební fotografie byly dokonalé, je nutné všechny graficky upravit, nastavit lepší ořezy, provést případné barevné korekce nebo vytvořit kolorované fotografie. Po tomto procesu jsou veškeré upravené svatební fotografie umístěny do heslem chráněné galerie na internetu. Heslo budete znát pouze Vy, komu ho sdělíte je jen na Vás, takže se do galerie mohou podívat i Vaši příbuzní. Vyberete si fotografie, které si v rámci fotografování svatby necháte zdarma vytisknout. Zhruba po týdnu od svatby Vám předám vytištěné fotografie a DVD se všemi fotografiemi ze svatby vypálené v plné kvalitě.

 

Svatební fotografie

   Zde se můžete podívat na ukázku mé práce. Fotografování svatby probíhalo od příjezdu nevěsty až po odjezd. Na poslední ukázce si můžete prohlédnout kolorovanou fotografii.

 

| Hlavní strana  |  Svatební foto  |  Panoramata 360°  |  Další fotoslužby  |  Fotogalerie  |  Fototechnika  |  Ceník  |  Kontakt  |  Objednávka |

Kalibrace

© Fotografie: www.ajfoto.cz    Webdesign: www.2net.cz    Virtuální panorama: www.360tour.cz